GE Gewrichtslager GE40-DO-2RS-INA
Verwijzing : GE40-DO-2RS-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE40-DO-2RS-INA heeft een interne diameter van 40 mm, een externe diameter van 62 mm en een dikte van 28 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
PAP Glijlager - PAP4050-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP4050-P20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    40  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    28  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    313  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving