GE Gewrichtslager GE35EC-2RS-IKO
Verwijzing : GE35EC-2RS-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE35EC-2RS-IKO heeft een interne diameter van 35 mm, een externe diameter van 55 mm en een dikte van 25 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    220  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving