Het Ge Gewrichtslager bekend als GE35DO-2RS heeft een interne diameter van 35 mm, een externe diameter van 55 mm en een dikte van 25 mm.
1 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?