GE Gewrichtslager GE35-UK-2RS
Verwijzing : GE35-UK-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE35-UK-2RS heeft een interne diameter van 35 mm, een externe diameter van 55 mm en een dikte van 25 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Zich instellende kogellager - 1209-EKTN9-SKF SKF
ZICH INSTELLENDE KOGELLAGER 1209-EKTN9-SKF
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    25  MM
  • GEWICHT
    84  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving