Het Ge Gewrichtslager bekend als GE35-HO-2RS heeft een interne diameter van 35 mm, een externe diameter van 55 mm en een dikte van 20 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?