Het Ge Gewrichtslager bekend als GE30ES-2RS-SKF heeft een interne diameter van 30 mm, een externe diameter van 47 mm en een dikte van 22 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?