GE Gewrichtslager GE30-ET-2RS
Verwijzing : GE30-ET-2RS
GEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE30-ET-2RS heeft een interne diameter van 30 mm, een externe diameter van 47 mm en een dikte van 22 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldkooi - KT121514C3-IKO IKO
NAALDKOOI KT121514C3-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    22  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    144  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving