GE Gewrichtslager GE25-UK-2RS-INA
Verwijzing : GE25-UK-2RS-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE25-UK-2RS-INA heeft een interne diameter van 25 mm, een externe diameter van 42 mm en een dikte van 16 mm.
  8 tot 10 dagen (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
GE Gewrichtslager - GE25-UK-2RS-DURBAL DURBAL
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER GE25-UK-2RS-DURBAL
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    16  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    113  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving