GE Gewrichtslager GE20EC-IKO
Verwijzing : GE20EC-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE20EC-IKO heeft een interne diameter van 20 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 16 mm.