GE Gewrichtslager GE17-FW-ZEN
Verwijzing : GE17-FW-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE17-FW-ZEN heeft een interne diameter van 17 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 20 mm.