GE Gewrichtslager GE140ES-IKO
Verwijzing : GE140ES-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE140ES-IKO heeft een interne diameter van 140 mm, een externe diameter van 210 mm en een dikte van 90 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    140  MM
  • BUITENDIAMETER
    210  MM
  • DIKTE
    90  MM
  • GEWICHT
    11265  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving