Het Ge Gewrichtslager bekend als GE140-ES-SKF heeft een interne diameter van 140 mm, een externe diameter van 210 mm en een dikte van 70 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?