GE Gewrichtslager GE120ES-2RS-IKO
Verwijzing : GE120ES-2RS-IKO
IKO
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE120ES-2RS-IKO heeft een interne diameter van 120 mm, een externe diameter van 180 mm en een dikte van 85 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    180  MM
  • DIKTE
    85  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    8000  G
  • SMERING
    zonder
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving