GE Gewrichtslager GE120-UK-2RS-B-INA
Verwijzing : GE120-UK-2RS-B-INA
INA
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE120-UK-2RS-B-INA heeft een interne diameter van 120 mm, een externe diameter van 180 mm en een dikte van 70 mm.
  • BUITENDIAMETER
    180  MM
  • DIKTE
    70  MM
  • GEWICHT
    7880  G
  • SMERING
    met
Beschrijving