GE Gewrichtslager GE10-PW-ZEN
Verwijzing : GE10-PW-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE10-PW-ZEN heeft een interne diameter van 10 mm, een externe diameter van 22 mm en een dikte van 14 mm.
  13 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-16X30X4.5-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-16X30X4.5-NBR
Glijlager bronze - AF121820 GEN
GLIJLAGER BRONZE AF121820
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    14  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    25  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving