GE Gewrichtslager GE-90-TXG3A-2LS-SKF
Verwijzing : GE-90-TXG3A-2LS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE-90-TXG3A-2LS-SKF heeft een interne diameter van 90 mm, een externe diameter van 130 mm en een dikte van 60 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    90  MM
  • BUITENDIAMETER
    130  MM
  • DIKTE
    60  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    2670  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    1370  KN
  • STATISCHE BELASTING
    2320  KN
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving