GE Gewrichtslager GE-80-TXG3A-2LS-SKF
Verwijzing : GE-80-TXG3A-2LS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE-80-TXG3A-2LS-SKF heeft een interne diameter van 80 mm, een externe diameter van 120 mm en een dikte van 55 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    120  MM
  • DIKTE
    55  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    2190  G
  • SMERING
    met
  • DYNAMISCHE BELASTING
    1140  KN
  • STATISCHE BELASTING
    1900  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving