GE Gewrichtslager GE-140-TXG3A-2RS-SKF
Verwijzing : GE-140-TXG3A-2RS-SKF
SKF
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als GE-140-TXG3A-2RS-SKF heeft een interne diameter van 140 mm, een externe diameter van 210 mm en een dikte van 90 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    140  MM
  • BUITENDIAMETER
    210  MM
  • DIKTE
    90  MM
  • GEWICHT
    0.109  G
  • SMERING
    lubricantfree
  • DYNAMISCHE BELASTING
    3000  KN
  • STATISCHE BELASTING
    5000  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving