GE Gewrichtslager DGE18-PB-ZEN
Verwijzing : DGE18-PB-ZEN
ZEN
Beschrijving
Het Ge Gewrichtslager bekend als DGE18-PB-ZEN heeft een interne diameter van 18 mm, een externe diameter van 35 mm en een dikte van 16.5 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    18  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    16.5  MM
  • TYPE
    GE
  • GEWICHT
    102  G
  • SMERING
    met
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving