Sferische rollagers 22216-EA-W33-C3-SNR
Verwijzing : 22216-EA-W33-C3-SNR
SNR
Beschrijving
Het Sferische Rollagers, bekend als het 22216-EA-W33-C3-SNR SNR, heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 140 mm en een dikte van 33 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-80X100X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-80X100X10-NBR
Sferische rollagers - 22208-EA-W33-C3-SNR SNR
SFERISCHE ROLLAGERS 22208-EA-W33-C3-SNR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    140  MM
  • DIKTE
    33  MM
  • GEWICHT
    2130  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving