Rollenkooi CR35X55X45
Verwijzing : CR35X55X45
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR35X55X45, heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 45 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    45  MM
  • GEWICHT
    150  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving