Rollenkooi CR28X40X60
Verwijzing : CR28X40X60
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR28X40X60, heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 60 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    28  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    60  MM
  • GEWICHT
    50  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving