Rollenkooi CR25X45X75
Verwijzing : CR25X45X75
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR25X45X75, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 75 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    45  MM
  • DIKTE
    75  MM
  • GEWICHT
    500  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving