Het Rollenkooi, bekend als het CR25X42X45, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 45 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?