Rollenkooi CR20X37X30
Verwijzing : CR20X37X30
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR20X37X30, heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 30 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    20  MM
  • BUITENDIAMETER
    37  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    100  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving