Rollenkooi CR14X24X30
Verwijzing : CR14X24X30
GEN
Beschrijving
Het Rollenkooi, bekend als het CR14X24X30, heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 30 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Naaldhulslager  - TA1715Z-IKO IKO
NAALDHULSLAGER TA1715Z-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    24  MM
  • DIKTE
    30  MM
  • GEWICHT
    41  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving