Roller NATR40-PP-X
Verwijzing : NATR40-PP-X
GEN
Beschrijving
Het Roller, bekend als het NATR40-PP-X Algemeen, heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 30 mm.