Roller LFR5207-30-2Z-INA
Verwijzing : LFR5207-30-2Z-INA
INA
Beschrijving
Het Roller, bekend als het LFR5207-30-2Z-INA INA, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 29 mm.
  11 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6005-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6005-2RS
Lagerblok toebehoren - UC206 GEN
LAGERBLOK TOEBEHOREN UC206
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    29  MM
  • GEWICHT
    616  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving