Roller FG65120EEM-NADELLA
Verwijzing : FG65120EEM-NADELLA
NADELLA
Beschrijving
Het Roller, bekend als het FG65120EEM-NADELLA NADELLA, heeft een binnendiameter van 65 mm, een buitendiameter van 120 mm en een dikte van 42 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    65  MM
  • BUITENDIAMETER
    120  MM
  • DIKTE
    42  MM
  • GEWICHT
    2350  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving