Kegellager T7FC045-FAG
Verwijzing : T7FC045-FAG
FAG
Beschrijving
Het Kegellager, bekend als het T7FC045-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 95 mm en een dikte van 29 mm.
  2 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-48X82X12-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-48X82X12-NBR
Kegellager - HC30307-DJR-JTEKT JTEKT
KEGELLAGER HC30307-DJR-JTEKT
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    95  MM
  • DIKTE
    29  MM
  • GEWICHT
    941  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving