Kegellager R30-13-JTEKT
Verwijzing : R30-13-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Kegellager, bekend als het R30-13-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 25 mm.