Het Kegellager, bekend als het 48Y130YM1 Algemeen, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 12 mm.
21 onderdelen op voorraad (13 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?