Het Kegellager, bekend als het 320-32X-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 58 mm en een dikte van 17 mm.
3 onderdelen op voorraad (7 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?