Kegellager 320-28-JRRS-JTEKT
Verwijzing : 320-28-JRRS-JTEKT
JTEKT
Beschrijving
Het Kegellager, bekend als het 320-28-JRRS-JTEKT JTEKT, heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 16 mm.