Freewheel CSK30-PP-2RS-C3-STIEBER
Verwijzing : CSK30-PP-2RS-C3-STIEBER
STIEBER
Beschrijving
Het Freewheel, bekend als het CSK30-PP-2RS-C3-STIEBER STIEBER, heeft een binnendiameter van 30 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 21 mm.
  4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6002-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6002-2RS
MF trillingsdempers - MF1620-5 GEN
MF TRILLINGSDEMPERS MF1620-5
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    30  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    21  MM
  • GRENSTOERENTAL
    4200  RPM
  • GEWICHT
    277  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    11.7  KN
  • STATISCHE BELASTING
    6.45  KN
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving