Freewheel AS25-STIEBER
Verwijzing : AS25-STIEBER
STIEBER
Beschrijving
Het Freewheel, bekend als het AS25-STIEBER STIEBER, heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 15 mm.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6205-2RSH-C3-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6205-2RSH-C3-SKF
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    52  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    137  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving