Naaldtaatslager AZK901209-IKO
Verwijzing : AZK901209-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AZK901209-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 90 mm, een buitendiameter van 120 mm en een dikte van 9 mm.
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-30X40X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-30X40X8-NBR
PAP Glijlager - PAP1615-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP1615-P10
Kegellager - 32307-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 32307-TIMKEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    90  MM
  • BUITENDIAMETER
    120  MM
  • DIKTE
    9  MM
  • GEWICHT
    290  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving