Naaldtaatslager AZK24038020-IKO
Verwijzing : AZK24038020-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AZK24038020-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 240 mm, een buitendiameter van 380 mm en een dikte van 20 mm.
  • BINNENDIAMETER
    240  MM
  • BUITENDIAMETER
    380  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    9440  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving