Naaldtaatslager AZK19025520-IKO
Verwijzing : AZK19025520-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AZK19025520-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 190 mm, een buitendiameter van 255 mm en een dikte van 20 mm.
  • BINNENDIAMETER
    190  MM
  • BUITENDIAMETER
    255  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    3100  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving