Naaldtaatslager AZK18031015-IKO
Verwijzing : AZK18031015-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AZK18031015-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 180 mm, een buitendiameter van 310 mm en een dikte van 15 mm.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    180  MM
  • BUITENDIAMETER
    310  MM
  • DIKTE
    15  MM
  • GEWICHT
    5200  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving