Het Naaldtaatslager, bekend als het AZ14024039-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 140 mm, een buitendiameter van 240 mm en een dikte van 39 mm.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?