Naaldtaatslager AXW50-INA
Verwijzing : AXW50-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AXW50-INA INA, heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 73 mm en een dikte van 4.2 mm.
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Lagerblok - 2 bevestigingen - UCP207 GEN
LAGERBLOK - 2 BEVESTIGINGEN UCP207
Freewheel - CSK25-PP GEN
FREEWHEEL CSK25-PP
Duwschijven - AS5070-IKO IKO
DUWSCHIJVEN AS5070-IKO
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    73  MM
  • DIKTE
    4.2  MM
  • GEWICHT
    50  G
  • DYNAMISCHE BELASTING
    32  KN
  • STATISCHE BELASTING
    143  KN
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving