Naaldtaatslager AXK80105
Verwijzing : AXK80105
GEN
Beschrijving
Het Naaldtaatslager, bekend als het AXK80105 Algemeen, heeft een binnendiameter van 80 mm, een buitendiameter van 105 mm en een dikte van 4 mm.
  30 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogeltaatslager - 51106 GEN
KOGELTAATSLAGER 51106
Duwschijven - AS80105-HLA-INA INA
DUWSCHIJVEN AS80105-HLA-INA
O-ring Koord - CORDE-3-NBR70 GEN
O-RING KOORD CORDE-3-NBR70
3 3
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    80  MM
  • BUITENDIAMETER
    105  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • GEWICHT
    51  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving