Naaldkooi KTV1418165-EGB2-IKO
Verwijzing : KTV1418165-EGB2-IKO
IKO
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het KTV1418165-EGB2-IKO IKO, heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 16.5 mm.
  1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Duwschijven - AS2542 GEN
DUWSCHIJVEN AS2542
SPI Afdichting - OAS-17.500X32X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-17.500X32X7-NBR
Kogellager - 6204-E-TVH-C3-FAG FAG
KOGELLAGER 6204-E-TVH-C3-FAG
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    14  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    16.5  MM
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving