Het Naaldkooi, bekend als het K68-74-20-NTN NTN, heeft een binnendiameter van 68 mm, een buitendiameter van 74 mm en een dikte van 20 mm.
8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?