Het Naaldkooi, bekend als het K60X65X30-INA INA, heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 30 mm.
1 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?