Naaldkooi K50-55-17-INA
Verwijzing : K50-55-17-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K50-55-17-INA INA, heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 17 mm.