Naaldkooi K45X53X20-B-2-4-INA
Verwijzing : K45X53X20-B-2-4-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K45X53X20-B-2-4-INA INA, heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 53 mm en een dikte van 20 mm.
  2 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-38X62X10-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-38X62X10-FPM
Kegellager - 02872-02820-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 02872-02820-TIMKEN
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    53  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    62  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving