Naaldkooi K45X50X32-TV-INA
Verwijzing : K45X50X32-TV-INA
INA
Beschrijving
Het Naaldkooi, bekend als het K45X50X32-TV-INA INA, heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 32 mm.
  8 tot 10 dagen (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kralen - BA-5-INOX-AISI420 GEN
KRALEN BA-5-INOX-AISI420
5 5
SPI Afdichting - DC-70X90X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING DC-70X90X10-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    50  MM
  • DIKTE
    32  MM
  • GEWICHT
    40  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving