Het Naaldkooi, bekend als het K45-51-36-FAG FAG, heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 51 mm en een dikte van 36 mm.
4 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?